Motocross prvak Hrvatske MX2 Luka Crnković #31

2007.
Prve sezone kako je počeo voziti motocross u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske zauzeo je treće mjesto u klasi 50 ccm

2008.
Prešao je u jaču klasu 65 ccm i ponovno u ukupnom poretku Prvenstva Hrvatske zauzeo treće mjesto

2009.
Ponavlja uspjeh i ponovno u klasi 65 ccm zauzima odlično treće mjesto Prvenstva Hrvatske .

2010.
Zahvaljujući prethodnom iskustvu osvaja titulu Prvaka Hrvatske u klasi 65 ccm. Odvozio je nekoliko europskih utrka pozicionirao se kao 20-ti na ukupnom poretku europskog prvenstva mx 65. Otvoreno prvenstvo Slovenije najuspješniji Luka Crnković mx 65. “14. trofej Euroherc”,nagrada za motociklistu godine po izboru novinara. (Glasovalo je 37 novinara iz 29 redakcija) „Luka Crnković, član kluba KIA – Božić, dobio je priznanje za otkriće godine 2010!

2011.
Potvrdio da može pobjeđivati starije i iskusnije vozače, uspješno završio sezonu na trećem mjestu u klasi MX85

2012.
Sveukupno je osvojio treće mjesto prvenstva Hrvatske u klasi MX 85.
Na Europskom prvenstvu sjeveroistočne zone osvojio 4 mjesto.

2013.
Osvojio prvenstvo Hrvatske u klasi MX 85, na europskom prvenstvu osvojio je odlično 2 mjesto te je završio na 18 poziciji na finalnoj
utrci europskog prvenstva u Engleskoj. Prvi najmlađi vozač u Hrvatskoj koji se je sa 13 godina dobio licencu Hrvatskog moto saveza za nastup u klasi MX2

2014.
Nastupio na svim utrkama Prvenstva Hrvatske u motocrossu te je osvojio MX2 prvenstvo Hrvatske u motocrossu. Nastupio je i na utrkama europskog prvenstva MX125-2T te na utrkama MX internazionale d’ Italia gdje je zabilježio 14 mjesto. Nastupio na kupu nacija u Češkoj (EMXON) gdje je Hrvatska ekipno završila na 7 poziciji.

200+ službenih utrka
150+ puta na pobjedničkom tronu

Do sada Luka je ostvario mnogobrojne rezultate, u planu je nastavak te dobar plasman na utrkama Hrvatskog i Europskog prvenstva, te po prvi puta i nastup na svijetskom prvenstvu.